MOBSAN BOYA

MEBAŞ BOYA

+90 312 348 1001

info@mobsanboya.com.tr

SORULAR

Icro Natural bu amaçla kullanılabilir.
Evet. İstediğiniz her şeye göre boya yaptırabilirsiniz. Fotospektrometre ile rengin dalga boyunu ölçüyor ve formülünü çıkarıyoruz. Ayrıca 10000 kartela rengiyle dünyanın en geniş renk arşivini sunuyoruz.
Her projenin önceliği farklıdır. Bazı projelerde sararma direnci, bazı projelerde yangın dayanımı istenir. Hastane projesinde anti bakteriyel vernik talep edilebilir. Proje aşamasında firmamızla irtibata geçtiğiniz takdirde, projenin gerektirdiği en uygun ürüne birlikte karar verebliriz.
Olio Julia İtalyan Ahşap yağı parkede kullanılabilecek kadar çizilme direncine sahiptir. Mobilyada, kapıda, lambiride ve her türlü ahşap yüzeyde kullanabilirsiniz. Üstelik bu ürün sınırsız şekilde renklendirilebilir.
Uygulanmaz. Dış Cephe ürünleri öncelikle hava sıcaklık değişimlerine dayanıklı yani daha esnek olmalıdır. İç cephe malzemeleri ise çizilme direnci daha yüksek sert malzemelerdir. Bu nedenle dış cephede kırılgan bir özellik gösterirler.
Uv ürünler hızlı kurur. Katı madde oranları ve çizilme dirençleri yüksektir. Uv ürünlerde silindir, perde dökme ve sprey sistemlerde uygulanır. silindir ve perde dökme uv ürünler sadece düz yüzeylerde uygulanabilir. Sprey uv her tür yüzeye uygulanabilir. Sprey ve perde dökme uv uygulaması için uv lambasının yanında uzun bir tünele-fırına da ihtiyaç vardır. Bu tünelde solvent çıkışı tamamlanmalıdır, aksi takdirde iyi sonuç almak mümkün değildir. Uv ürünler önemli bir makine yatırımı gerektirir. Uygulaması hassas olduğundan iyi bir operatöre de ihtiyaç vardır.
Aktif verniğin yüzeyde her an aktif olarak bir işlevi yerine getirmesini belirtir. Vernik her an yüzeyini bakterilerden arındırarak dezenfekte eder. Yani bir mobilyayı 10 yıl kullandığınızda ICRO Aktif vernik yüzeyi 10 yıl boyunca baterilerden arındıracaktır.