MOBSAN BOYA

MEBAŞ BOYA

+90 312 348 1001

info@mobsanboya.com.tr

KONVANSİYONEL ÜRÜNLER

Mobilya üretimi ve projelerde kullanılan standart ürünlerdir. Icro ürünleri en yüksek kaliteyi size sarfiyatı düşürerek sunar. Poliüretan dolgu, poliüretan mat vernik, sararmaz poliakrilik parlak vernik, mdf astar beyaz, mdf astar siyah, sararmaz mat lake boyalar, akrilik dolgu, akrik vernikler, sararmaz parlak lakeler, poliakrilik çizilmez vernik, su bazlı vernikler ve lakeler, izolanteler bu gruptaki ürünlerdir.

dış cephe ahşap verniği ve boyaları

Dış cephe ahşap cilaları ve boyaları yüzeyi güneş ışınlarına, sıcaklık değişimlerine, yağışa, küflenmeye ve böceklenmeye karşı korumalıdır. Icro ürünleri bu bağlamda en kaliteli ürün seçilerek Catas Kalite ödülü almaya hak kazanmıştır. Emprenye ve renklendiriciler, su bazlı ve solvent bazlı vernik ve lakeler dış cephe ürün grubunu oluştururlar.


YANGIN GECİKTİRİCİLER

Icro yangın geciktirici ürün yelpazesi en geniş olan firmadır. M1, EN13501 Bs1d0, IMO sertifikalı, su bazlı, akrilik ve poliüretan esaslı yangın geciktirici ürünlerimiz mevcuttur. Projenize göre hangi yangın geciktiricinin uygun olacağına karar verirken firmamıza danışabilirsiniz.

PARKE ÜRÜNLERİ

Dünyanın önde gelen parke üreticilerinin tedarikçisi olan Icro Coatings, parke üzerine tam ürün gamı sunuyor. Parke üzerine her türlü ürünü firmamızdan tedarik edebilirsiniz. ICRO Coatings, uv macun, uv dolgu,  uv  sonkat vernikler, uv yağ su bazlı ve solvent bazlı vernikler, ayrıca yağ ürünleri sunuyor. Sınırsız renk seçeneği imkanınız bulunmaktadır. Kartela renkleri dışında firmanıza özel renkler yapıyoruz.

BIO COATINGS

Çevre duyarlılığı ile hareket ediyoruz. Bitkilerden elde edilen reçinesiyle BIOCOATINGS ürünleri karbon salınımını düşürüyor.

SOFT MATT

0 Gloss, anti yansıma özellikli, metal çizilmelerine karşı dayanıklı, yağ lekesi durumunda kolay silinebilen özel bir vernik grubudur.

YAT ÜRÜNLERİ

ICRO sertifikalı yat ürünleri sunar. Yangın geciktirici özellikli ve sararmaya karşı dirençli ürünleri sayesinde Icro değerli yat üreticileri tarafından tercih edilmektedir.

JULIA ITALYAN AHŞAP YAĞI

Parke, mobilya, kapı, lambiri üzerine iç cephe ahşapları için harika bir çözümdür. Uygulaması kolaydır. Yüksek katı madde içerir. Sarfiyatı düşüktür. Hızlı kurur. Bakımı kolaydır. Doğal görünüm verir. Sınırsız renk seçeneği sunar. Tek katta sonuç alma imkanı verir. EN13442 standardına sahiptir, yüksek trafikli mağaza, konser ve konferans salonu, alışveriş merkezi, restoran gibi mekanlarda yüksek direnç sağlar.

ICRO NATURAL

Ahşabın doğal rengini değiştirmeden koruma sağlar. Parke ve mobilyalara uygulanabilir. Su bazlı bir üründür

ICRO HIJYEN VERNİK ve LAKE SERİSİ

Dünyanın ilk sertifikalı antibakteriyel ahşap boyasını üreten Icro Coatings, yüzeyde mobilya kullanldığı sürece hijyen sağlıyor.

ICRO UV VERNİK VE LAKE

Silindir (Roller Coater), Sprey ve Perde Dökme makineleri için uv dolgu, uv macun, uv primer, uv astar, uv mat vernik, uv parlak vernik, uv yağ, uv mat ve parlak lakeler.