MOBSAN BOYA

MEBAŞ BOYA

+90 312 348 1001

info@mobsanboya.com.tr

HİZMETLERİMİZ

DÜNYA GENELİNDE GEÇERLİ SERTİFİKALar SUNUYORUZ.

Sunduğumuz sertifika ve dökümanlarla dünyanın her yerinde proje almanız mümkündür. ICRO ürünlerini kullandığınızda uluslararası rekabet şansınız artacaktır.

tüm yenilikleri anında duyuruyoruz

Distribütörlüğünü yaptığımız ICRO sürekli yenilik üreten, pek çok boya ürününü dünyada ilk kez geliştirmiş olan bir firmadır. Mebaş Boya olarak mobilya boyası ve verniklerdeki dünyadaki son gelişmeleri anında sizinle paylaşıyoruz ve ürünleri tedarik ediyoruz. 

BİRLİKTE ANALİZ EDİYORUZ

Projeniz için hangi ürünün uygun olacağına sizinle birlikte karar veriyor, en az sarfiyatla en kaliteli sonuç için boya üretim aşamalarını öneriyoruz. Önceliğimiz çok satmak değil, uzun süreli işbirlikleri geliştirebilmektir. Müşterilerimizin işlerini kendi işimiz gibi sahipleniyoruz.

teknik destek

Tüm makine hatlarında, uv makinelerinde, sprey makinelerinde, roller coater (silindir) makinelerinde, TL laması, IR lambası, tünel içeren hatlarda, perde dökme makinelerinde, elektrostatik boyama hatlarında, robot sistemlerinde, boya kabinlerinde, manuel uygulamalarda boya ve vernik konusunda teknik destek veriyor, uygulama yapıyor, makine alım kararlarınızda yardımcı oluyoruz.

sınırsız renk seçeneği sunuyoruz

10000 renkten oluşan dünyanın en geniş renk sisteminin yanında size özel renk çalışmaları yapıyor, sınırsız renk seçeneği sunuyoruz. 

RENKLERİNİZİ SAKLIYORUZ

Yaptırdığınız tüm renklerin formülleri arşive alınır ve saklanır. Yaş boya numuneleri bir yıl muhafaza edilir. Size özel renkler başka firmalara yapılmaz.